Jak prát menstruační kalhotky?

Jistě se vám už stalo, že jste si položili otázku: „Jak nejlépe prát své menstruační kalhotky?„. Věřte, že nejste sami. U nás totiž dostáváme tuto otázku velmi často a rádi vám s ní pomůžeme.
 
Naše menstruační kalhotky jsou vyráběny z funkčních a zároveň jemných materiálů, aby byla zajištěna maximální pohodlnost a ochrana během menstruace. Aby tyto kalhotky zůstaly krásné, funkční a jako nové po co nejdelší dobu, je potřeba jim věnovat důkladnou a pečlivou péči.
 
Sledování základních pravidel pro péči o menstruační kalhotky je klíčové pro zachování jejich kvality a funkčnosti. Proto doporučujeme prát kalhotky na nízké teplotě a s mírným pracím prostředkem. Zároveň vám nedoporučujeme používat aviváž, jelikož může poškodit nepropustnou membránu kalhotek.
 
Je třeba si uvědomit, že správná péče o menstruační kalhotky není jen otázkou kvality samotných kalhotek, ale také otázkou vašeho osobního zdraví. Pokud máte jakékoliv další otázky ohledně péče o menstruační kalhotky, neváhejte se na nás obrátit.

 

 

Než začnete kalhotky používat, vyperte je, je to nutné pro aktivaci savosti kalhotek.
Usušte a použijte znovu
Nesušíme v sušičce. Sušíme volně, naruby a nepokládáme přímo na topení. Kalhotky jsou většinou do rána suché a připravené k dalšímu použití.
Jak prát menstruační kalhotky?
Vyperte až na 40° v prášku, bez aviváže! Klidně i s ostatním prádlem. Důležité je pou- žití tekutého pracího přípravku. Nepoužívejte aviváž, kalhotky by nebyly savé a mohla by se poškodit membrána.

Nasadit a nosit! 🙂

Kontaktujte nás